• Direct uit voorraad leveren
  • Scherp geprijsd
  • Flexibel en klantgericht

Productgroep: [4901] Contrel

Motor herstart relais RSR-72


Direct uit voorraad Snelle levering
Hoogwaardige kwaliteit tegen een scherpere prijs
Flexibel en klantgericht We denken niet alleen met u mee, we denken vooruit
Altijd persoonlijk en direct bereikbaar Geen keuzemenu of wachttijd, maar direct contact

Productinformatie

Algemeen

  • De RSR-72 is een re-start en re-acceleration relais voor een automatische motor herstart.
  • De RSR-72 relais kan, na het stoppen van de motor, een automatische herstart genereren in de juiste volgorde, afhankelijk van het werkproces.
  • Instelbare opname- en vertragingstijd

Artikelen

Meer informatie over de actuele voorraad? Klik hier voor meer handige tips.

Weergave:
C-RSR72
C-RSR72

Relais voor automatische herstart 230VAC

excl. BTW
€ 561,05
pdf
VPE
1 st.
Levertijd
2 weken
C-RSR72-110
C-RSR72-110

Relais voor automatische herstart 110VDC

excl. BTW
€ 561,05
pdf
VPE
1 st.
Levertijd
2 weken
C-RSR72-115
C-RSR72-115

Relais voor automatische herstart 115VAC

excl. BTW
€ 561,05
pdf
VPE
1 st.
Levertijd
2 weken
    Artnr. pdf Naam VPE Bruto prijs
C-RSR72 Relais voor automatische herstart 230VAC 1 st. € 561,05 2w
C-RSR72-110 Relais voor automatische herstart 110VDC 1 st. € 561,05 2w
C-RSR72-115 Relais voor automatische herstart 115VAC 1 st. € 561,05 2w

De RSR-72 het type relais voor re-start en reacceleration is verwaardigd om de automatische motor herstart, na controle en bescherming opening van het apparaat, als gevolg van een kortstondige netspanning onderbreking of drop-out uit te voeren. De RSR-72 relais kan, na het stoppen van de motor, de automatische herstart met een juiste volgorde, afhankelijk van het werkproces.

 

FUNCTIES

De RSR-72 relais wordt gebruikt in combinatie met een vasthoudstand contact.On het relais kan een opnametijd 0,4-60 seconden en een vertragingstijd 0,4-1000 seconds.Anytime een spanning gebrek en vervolgens de spanning herstelt omgeven door het geheugen tijd in te stellen de re-start motor uitgang beactivated na de vertraging set.If de spanning herstelt na de herinnering tijd, het automatisch opnieuw starten willnot gebeuren, terwijl de spanning herstelt in een tijd minder dan 0,4 seconden, zal de motor reaccelerate . Als de reacceleration functie geactiveerd en de spanning terug in de ati minder dan 0,2 seconden de motorwill reaccelerate onmiddellijk, indien de reacceleration functie niet is geactiveerd nadat de vertragingstijd van de motor wordt automatisch opnieuw opgestart.

 

TOEPASSINGEN

Leveren circuit en stuurspanning
Circuit van contactor controle en van het geheugen activering met scheiding door foto-koppeling
Schakeling van de motor stop controle door PA drukknop (stop) en snel geheugen shutdown gescheiden door foto-koppeling
Circuit voor de laatste relais sluiten en stuurschakeling worden beheerd door microprocessor

 

 
Jochem van Raak
Uw specialist Jochem van Raak Product & sales manager

Neem direct contact op

Heeft u een technische vraag of wilt u persoonlijk advies over Motor herstart relais RSR-72? Jochem helpt u graag verder.